Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Binczarowej

Binczarowa 26
33-332 Florynka

Tel./Fax: (018) 447-18-58

sekretariat@binczarowa.szkolnastrona.pl
Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Powiększ obraz

Dzień Dziecka w naszej szkole

3 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka – dzień pełen radości, zabawy i niespodzianek! 

Każda klasa spędzała ten dzień po swojemu: były ogniska, zabawy w plenerze, wyjazd na basen, zabawa w chowanego w szkole.

Na młodszych uczniów czekały dmuchane zjeżdżalnie. Nie zabrakło także pyszności! Nasza Rada Rodziców serwowała kiełbaski, które smakowały wyjątkowo w plenerze, a stoisko z watą cukrową cieszyło się niesłabnącym zainteresowaniem. Słodkie chmurki waty cukrowej były doskonałym dopełnieniem dnia pełnego wrażeń.

Jednym z najbardziej spektakularnych wydarzeń była bitwa kolorów. Dzieci zaopatrzone w kolorowe proszki mogły wyszaleć się, tworząc barwne chmury i pokrywając się nawzajem tęczowymi kolorami. Śmiech i radość unosiły się w powietrzu, a każdy uczestnik mógł poczuć się częścią tej niesamowitej, kolorowej zabawy.

 Wszystkim uczestnikom i organizatorom serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas i już nie możemy się doczekać kolejnego Dnia Dziecka!

Czytaj więcej oDzień Dziecka w naszej szkole
Powiększ obraz

Szkoda życia na hejt!

Z dumą i radością informujemy, że nasza szkoła, jako jedna z 50 szkół w Polsce zakwalifikowała się do programu Fundacji Uniqua i Instytutu Cyfrowego Obywatelstwa - "Szkoda życia na hejt"!

Projekt ten jest skierowany do szkół podstawowych, do uczniów klas 6-8, ich rodziców i nauczycieli, aby przez edukację, warsztaty interaktywne i materiały wspierające, zbudować wspólny front przeciwko mowie nienawiści. 

Z niecierpliwością oczekujemy na rozpoczęcie realizacji projektu, które będzie miało miejsce początkiem przyszłego roku szkolnego.

Czytaj więcej oSzkoda życia na hejt!