Jesteś tutaj: Start / Archiwum / Wizyta Serbów

Wizyta Serbów

7 września naszą szkołę odwiedzili długo oczekiwanie goście: Dejan Kovačević, dyrektor Szkoły Podstawowej „Jefimija" w miejscowości Obrenovac oraz Dragan Ostojović.

Głównym powodem wizyty było nawiązanie współpracy między naszymi szkołami. Z niecierpliwością czekamy na rezultaty.Wśród zaproszonych gości był obecny Wójt Gminy Grybów Pan Piotr Krok,  Proboszcz naszej parafi ks. Marek Romańczyk, Pan Stanisław Laskosz, radny Gminy Grybów, przewodniczaca Rady rodziców Pani Maria Siedlarz oraz Pani Sołtys Marzena Szyszka.

On 7th September, very special guests visited our school: Dejan Kovačević, the headmaster of „Jefimija” Primary School in Obrenovac and Dragan Ostojović.

The main purpose of the visit was to start the co-operation between our schools. We can’t wait for the results of that