Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Binczarowej

Tel./Fax: (018) 447-18-58

sekretariat@binczarowa.szkolnastrona.pl

Dzień Dziecka w naszej szkole

3 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka – dzień pełen radości, zabawy i niespodzianek!

Każda klasa spędzała ten dzień po swojemu: były ogniska, zabawy w plenerze, wyjazd na basen, zabawa w chowanego w szkole.

Na młodszych uczniów czekały dmuchane zjeżdżalnie. Nie zabrakło także pyszności! Nasza Rada Rodziców serwowała kiełbaski, które smakowały wyjątkowo w plenerze, a stoisko z watą cukrową cieszyło się niesłabnącym zainteresowaniem. Słodkie chmurki waty cukrowej były doskonałym dopełnieniem dnia pełnego wrażeń.

Jednym z najbardziej spektakularnych wydarzeń była bitwa kolorów. Dzieci zaopatrzone w kolorowe proszki mogły wyszaleć się, tworząc barwne chmury i pokrywając się nawzajem tęczowymi kolorami. Śmiech i radość unosiły się w powietrzu, a każdy uczestnik mógł poczuć się częścią tej niesamowitej, kolorowej zabawy.

Wszystkim uczestnikom i organizatorom serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas i już nie możemy się doczekać kolejnego Dnia Dziecka!