Pożeganie klasy ósmej

"Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało”. Janusz Korczak

Koniec roku szkolnego to nie tylko dwumiesięczna przerwa wakacyjna, dla niektórych to zakończenie przygody pt. "Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Binczarowej".... I tak o to, żegnamy naszych kolejnych absolwentów! Wypuszczamy ich w dalszą drogę, po nowe, jeszcze nieznane, ale wierzymy że dobre. Przez prawie 10 lat współtworzyliście naszą społeczność szkolną - dziękujemy i gratulujemy, że dotarliście do momentu w którym jesteście.

Swoje podziękowania, słowa uznania, wspomnienia ze szkolnych lat przedstawiła na pięknie przygotowanej uroczystości klasa ósma, wyrażając tym samym swoją wdzięczność dla rodziców i nauczycieli. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia pod linkiem: