Dzień Babci i Dziadka

„….Kocha Babcię i Dziadziusia, każdy wnuczek, każda wnusia!!!....” Te słowa wybrzmiały 23 stycznia tego roku, podczas uroczystych obchodów Dnia Babci i Dziadka!

Obchody rozpoczęły się od Mszy Świętej w intencji Dziadków, następnym punktem był występ najmłodszych wnucząt – przedszkolaków i klas I-III. Mamy się czym pochwalić, więc był to niezwykły przegląd talentów: wierszyki, piosenki, inscenizacja w której wzięli udział „oryginalni” Babcia i Dziadek, przedstawienie o Trzech świnkach, taniec nowoczesny i kolędowanie!
Poza częścią artystyczną, było też coś dla ciała – wspaniały poczęstunek, przygotowany przez niezawodnych Rodziców, którym jesteśmy bardzo wdzięczni!
Babciu, Dziadku! Pamiętajcie – kochaMY, pamiętaMY i dziękujeMY - nie tylko dzisiaj, ale każdego dnia!!!